Zelená pohanka

SPECIFIKACE

Normy a certifikace jsou pro nás výchozím bodem, nikoliv konečným cílem. Neustále usilujeme o zlepšení a rozvoj naší nabídky bio, košer, halal a neupravených produktů či produktů neobsahujících GMO ani lepek.


  • Původ:

mimo EU

  • Balení:

1,000 kg big-bagy | 25 kg papírové tašky

  • Minimální odběr:

22 tun

Parametry produktu

Zelená pohanka je pokladem živin a antioxidantů, jako je rutin, který posiluje cévy a zlepšuje krevní oběh. Díky vysokému obsahu vlákniny podporuje zelená pohanka normální trávení a podporuje kardiovaskulární systém. Obsahuje hořčík, draslík, železo, zinek a vitamíny skupiny B, které posilují kosti a podporují energetický metabolismus. S nízkým glykemickým indexem je ideální pro diabetiky. Pěstována dle standardů EU, zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost.

Místo původu a dodací podmínky

Produkci dodáváme celosvětově dle podmínek DAP a DDP z EU a mimo EU.

Artur Kashapov

Manažer Prodeje

Pro více informací zavolejte či napište

Sdělte nám své požadavky na potraviny z obilovin, upřesněte velikost balení či se zeptejte na další služby, např. směsi připravované přímo dle specifikace klienta. Vyplňte formulář níže či zavolejte na tel. +420 226 208 241.

Minimální velikost objednávky je 22 tun.

Tyto údaje používáme, abychom vás kontaktovali. Tyto údaje nepoužíváme k žádným dalším účelům. Více informací naleznete v zásadách zpracovávání osobních údajů.