Coronavirus: informace od AGRIWELL

24/03/2020

Zjistěte, jak AGRIWELL reaguje na Coronavirus.

Vážení zákazníci a partneři,

Ochranná opatření vládních orgánů k omezení šíření COVID-19 mají významný dopad na náš každodenní život a obchodní aktivity. Ve společnosti AGRIWELL se staráme o naše zákazníky, zaměstnance a zemědělce a o kontinuitu podnikání.

Od začátku epidemie COVID-19 byl tým AGRIWELL mobilizován za účelem zvládnutí důsledků vládních nařízení, nejprve v České republice a dnes v celé Evropě a ve zbytku světa.

Vlády nadále rychle reagují na tuto krizi. Preventivní opatření, jako jsou karantény a dopravní omezení, rostou. Intenzita těchto opatření se liší v závislosti na zemi, regionu nebo městě. Uzavření některých dopravních infrastruktur v důsledku „vyšší moci“ se již předpokládá. Tyto bezprecedentní okolnosti ztěžují provádění našich logistických toků.

Náš tým se každý den snaží, aby pro vás pokračoval v činnosti. V závislosti na okolnostech však bude váš kontakt AGRIWELL muset s vámi projednat implementaci alternativních možností a plánů. To by mohlo vyžadovat významnou adaptaci naší služby, včetně dodacích lhůt, směrování, způsobu dopravy a / nebo typu a ceny.

Tváří v tvář této nové výzvě zůstáváme vaším odhodlaným týmem AGRIWELL, který se zavazuje nabídnout vám nejlepší řešení navzdory této bezprecedentní situaci.

S pozdravem,

Zakladatel společnosti | CEO