Navštívili jsme konferenci Asia Grain 2023.

01/06/2023

Asia Grain Conference 2023

Agriwell nedávno vystupoval jako partner na Asijské zemědělské konferenci "Sklizeň. Obchod. Proces." Toto mezinárodní setkání přivedlo dohromady lídry průmyslu a odborníky z celého světa, aby se zabývali klíčovými otázkami ovlivňujícími trh zrna ve Střední Asii.

Konference osvětlila různá aktuální témata, včetně logistických problémů, rostoucí konkurence v lnu v regionu, cen obilovin a nedostatečné komunikace mezi podniky a vládou. S účastí více než 200 zástupců obilnářského průmyslu a přidružených odvětví a více než 30 známých řečníků z celého světa a regionu to byl opravdu jedinečný zážitek.

Asijská zemědělská konference poskytla platformu pro plodnou interakci ve formátu B2B a podpořila vytváření nových vazeb a spolupráci.

Byli jsme rádi, že jsme byli svědky "narození" mnoha smluv a partnerství, které bezpochyby přispějí k růstu a rozvoji odvětví.

V Agriwellu stále usilujeme o udržení našeho vedení v rozvoji zemědělství a neustále hledáme inovativní řešení. Vyjadřujeme upřímné poděkování pořadatelům a účastníkům. Sledujte naše aktualizace, neboť i nadále revolučně proměňujeme trh zrna a klademe základy novému rozkvětu v zemědělské budoucnosti!