Velký teambuilding 2024

10/06/2024

Teambuilding na Moravě: Ručně vyrobená autíčka, penízky a závody!

Ahoj, milí kolegové a návštěvníci našich stránek!

Rádi bychom se s vámi podělili o zajímavý příběh z našeho každoročního teambuildingu, který se konal v malebné Moravě. Tento rok byl výjimečný, protože se nám poprvé podařilo shromáždit celý tým z Prahy, Oder a Bratislavy! Všichni jsme na tento moment čekali a on předčil všechna naše očekávání.

Ručně vyrobená autíčka: Kreativita a dovednost v akci

Náš teambuilding začal skutečnou inženýrskou výzvou: každý tým musel vydělat penízky plněním různých úkolů a poté je použít k vytvoření svých unikátních závodních autíček. Představte si kancelářské pracovníky, kteří se najednou promění v mechaniky, designéry a inženýry.

Plnili jsme questy, řešili hlavolamy a dokonce se účastnili týmových zkoušek, abychom vydělali co nejvíce penízků. Bylo úžasné sledovat, jak naši kolegové s nadšením a jiskrou v očích vytvářejí své závodní mistrovské kousky z dostupných materiálů.

Závody týmů: Rychlost, adrenalin a trochu šílenství

Když byly všechny autíčka hotové, začalo to nejzajímavější – závody. Představte si: ručně vyrobená autíčka, která sviští po trati, řízená našimi talentovanými kolegy. Tým z Prahy, jak vždy, ukázal své dovednosti, když navrhl aerodynamický design a umně zacházel s převodovkami. Odry a Bratislava také nezůstávaly pozadu – jejich auta překvapovala nestandardními řešeními a inovacemi.

Důležitost vnitřního ekosystému společnosti

Náš teambuilding ale není jen o závodech a zábavě. Ve svém projevu generální ředitel zdůraznil, jak důležitý je pro nás vnitřní ekosystém společnosti. Pečujeme o naše zaměstnance a vždy se snažíme ze všech sil, abychom jim poděkovali za jejich plodnou práci a povzbudili je před začátkem nové sezóny. Právě díky našemu soudržnému a motivovanému týmu dosahujeme tak vysokých výsledků.

Náš teambuilding se vydařil na jedničku! Nejenže jsme se dobře bavili, ale také jsme se jako tým ještě více semkli. Takové akce nám pomáhají lépe se navzájem poznat, najít nové společné zájmy a prostě si dobře užít čas mimo kancelář.

Těšíme se na příští rok s nedočkavostí, protože to znamená, že nás čeká nová porce nezapomenutelných dobrodružství a smíchu!

Do nových setkání na stránkách našeho webu i v reálném životě!

S pozdravem,

Tým AGRIWELL