Zelený hrášek

SPECIFIKACE

Normy a certifikace jsou pro nás výchozím bodem, nikoliv konečným cílem. Neustále usilujeme o zlepšení a rozvoj naší nabídky bio, košer, halal a neupravených produktů či produktů neobsahujících GMO ani lepek.


  • Původ:

mimo EU

  • Balení:

1,000 kg big-bagy | 25 kg papírové tašky

  • Minimální odběr:

22 tun

Parametry produktu

Zelený hrášek je vynikajícím zdrojem bílkovin a vlákniny, které podporují trávicí systém a přispívají k pocitu sytosti. Je také bohatý na vitamíny a minerály, včetně vitamínu K, manganu, kyseliny listové a vitamínu C, které jsou důležité pro udržení celkového zdraví a pohody. Kromě toho hrách obsahuje antioxidanty a fytonutrienty, které podporují zdraví srdce a snižují riziko vzniku některých chronických nemocí. Náš hrášek splňuje všechny normy Evropské unie pro lidskou spotřebu i krmnou produkci zvířat, což potvrzuje jeho vysokou kvalitu a bezpečnost.

Místo původu a dodací podmínky

Produkci dodáváme celosvětově dle podmínek DAP a DDP z EU a mimo EU.

Artur Kashapov

Manažer Prodeje

Pro více informací zavolejte či napište

Sdělte nám své požadavky na potraviny z obilovin, upřesněte velikost balení či se zeptejte na další služby, např. směsi připravované přímo dle specifikace klienta. Vyplňte formulář níže či zavolejte na tel. +420 226 208 241.

Minimální velikost objednávky je 22 tun.

Tyto údaje používáme, abychom vás kontaktovali. Tyto údaje nepoužíváme k žádným dalším účelům. Více informací naleznete v zásadách zpracovávání osobních údajů.